Jak nakupovat

Nakupujte snadno a rychle pomocí našeho eshopu, kde naleznete veškerý sortiment oplocení. Pokud si nevíte rady s nákupem, postupujte podle návodu níže. Materiál si můžete objednat i s montáží. Více info na email adrese marianga@seznam.cz 

 

Jak zakoupit veškerý materiál pro plot z klasického čtyřhranného pletiva?

1) Kulaté plotové sloupky 

Začněme s nákupem plotových sloupků. Výšku plotových sloupků určíme výškou pletiva a připočteme nejméně 50 cm do země v případě instalace podhrabových desek připočteme k sloupkům také výšku podhrabových desek. Plotové sloupky prodáváme v průměrech 38 mm a 48 mm. Plotové sloupky také prodáváme ve výškách 150 cm, 175 cm 200 cm, 230 cm, 250 cm, 280 cm a 310 cm.

Počet potřebných sloupků vypočítáte pomocí následujícího vzorce ( délka oplocení : rozestup sloupků + 1 )

příklad plotu délky 25 bm ( 25 : 3 + 1 ) = 10 sloupků. Při výpočtu vždy zaokrouhlujeme nahoru.

2) Klasické poplastované čtyřhranné pletivo a pozinkované pletivo

Pletivo prodáváme ve dvou variantách bez zapleteného napínacího drátu a se zapleteným napínacím drátem. Barvy pletiv jsou zelená, zinek, antracit a hnědá. Dále také prodáváme pletivo různých průměrech drátu - 2,5 mm 2,8 mm a 3,1 mm. Pletivo také prodáváme ve výškách 100 cm, 125 cm 150 cm, 160 cm, 180 cm a 200 cm 

3) Držáky napínacího drátu

Držák napínacího drátu slouží k uchycení napínacího drátu ke sloupku. Držáky prodáváme v barvách Zelená a černá

4) Napínací drát

Napínací drát slouží jako nosný prvek pro pletivo. Při zakoupení pletiva s napínacím drátem dokupujeme pouze středový napínací drát. Standardně se instalují 3 řady napínacího drátu vrchní, středový a spodní. Napínací drát prodáváme v barvách zelená, antracit, hnědá a zinek.

5) Napínáky

Napínáky se používají k vyšponování napínacího drátu. Prodáváme je v barvách zelená, antracit, hnědá a zinek

6) Vázací drát

Vázací drát používáme na uchycení a obmotání pletiva kolem prvního sloupku. Dále se vázací drát používá k fixaci pletiva ke sloupku, aby pletivo vlivem větru se nehnulo. 

7) Spona rocafix

Spony rocafix slouží k usnadnění uchycení pletiva ke středovému napínacímu drátu. Zapotřebí je zakoupit také speciální kleště rocafix. Pokud se chystáte stavět menší plot, postačí vám k uchycení vázací drát. Spony prodáváme v barvách zelená, antracit a zinek.

8) Kleště rocafix

Montážní kleště, které slouží pro spony rocafix.